5 cech dobrze zorganizowanego wyjazdu integracyjnego.

Wyjazd integracyjny to doskonała okazja do lepszego poznania się, odpoczynku od obowiązków, zmiany otoczenia. Po nim powrót do pracy jest przyjemniejszy, a efektywność pracownika wzrasta. O czym należy pamiętać podczas organizacji?

Organizacja wyjazdu integracyjnego – 5 najważniejszych kroków

1. Wybranie miejsca. Należy zdecydować się na takie, które jest z dala od zgiełku miasta, daje szansę na relaks. Dobrze sprawdzą się takie, które są położone w malowniczych okolicach, gdzie jest cicho i spokojnie. Należy również zadbać o odpowiednią ilość noclegów oraz wyżywienie uczestników wyjazdu.

2. Zaplanowanie dodatkowych atrakcji. Nie możemy zapominać, że głównym celem takich wycieczek jest integracja. Dlatego grupa nie powinna się nudzić. Możemy zdecydować się np. na wycieczki rowerowe, jazdę konno, park linowy. Wszystko zależy od oferty miejsca, w którym planujemy zorganizować wyjazd integracyjny. Dobrze jest wybrać taką, która wymaga pracy w grupie, rywalizacji.

3. Plan awaryjny. Warto być przygotowanym na różne sytuacje np. zła pogoda, przez które nie odbędzie się coś zaplanowanego wcześniej. Nie trzeba rezygnować całkowicie z atrakcji, ale mieć możliwość jej modyfikacji.

4. Czas wyjazdu. Okresy świąteczne, długie weekendy nie są najlepszym pomysłem. Większość osób woli je spędzić z rodziną lub ma już plany. Lepiej wybrać inną datę. Należy wcześniej uzgodnić ją z uczestnikami wyjazdu.

5. Organizacja przejazdu. Wynajem busa to najlepsze rozwiązanie. Zapewnia komfort, wygodę, dużo miejsca na bagaże oraz możliwość swobodnej komunikacji pomiędzy osobami, które biorą udział w wyjeździe integracyjnym. Ważne, aby zdecydować się na firmę, która świadczy usługi takie jak przewóz osób na najwyższym poziomie. Te wymagania spełnia ComfortClass, dbając o bezpieczeństwo pasażerów na każdym etapie podróży. Dodatkowo posiada w swojej ofercie różne udogodnienia np. Wi-Fi w autobusie, sieć gniazdek.

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo

Dobrze zorganizowany wyjazd integracyjny na pewno pozostawi miłe wspomnienia. Ważne, aby zadbać nie tylko o dobrą zabawę, ale również bezpieczeństwo wszystkich uczestników, powierzając wykonanie usług tylko solidnym firmom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *