Trendy w wystroju sali weselnej w 2019 roku

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej pary. Przygotowania do tego wydarzenia zazwyczaj trwają kilka miesięcy – w tym czasie należy zorganizować odpowiedni dom weselny, transport pary młodej oraz zaproszonych gości, udekorować salę weselną, zakupić odpowiednie stroje oraz wybrać menu.
Jak zakup lub uszycie strojów to w czasach obecnych żaden kłopot – do wyboru mamy przeróżne kreacje ślubne z rynku krajowego i zagranicznego, tak z organizacją wesela może być nieco większy problem. Chodzi tu głównie o wybór odpowiedniej lokalizacji oraz podjęcie decyzji w sprawie odpowiedniej oprawy uroczystości, a także zadbanie o dobrą zabawę zaproszonych gości.

Pałac Domaniowski – ślub w pałacu

Wybór miejsca na ślub jest sprawą najważniejszą – zazwyczaj odbywa się on w kościele lub w urzędzie, ale można go również zorganizować w plenerze – na przykład na plaży, w ogrodzie czy w pałacu. Miejscem godnym polecenia jest pięknie odrestaurowany Pałac Domaniowski, w którym wysoce wyspecjalizowany personel zadba o każdy szczegół uroczystości, szczególnie o klimatyczną dekorację i oprawę muzyczną.
Ślub i wesele w pałacu, dzięki stylowemu wystrojowi będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich weselników.

Na salę weselną można wybrać samą restaurację pałacową, w której personel zadba o wystrój według najnowszych trendów mody ślubnej, zaproponuje menu a także powita młodą parę, inna opcja – bardziej popularna, to ustawić specjalny weselny namiot, zamówić katering z elegancką obsługą, a dekorowaniem zając się osobiście lub zatrudnić profesjonalistę w dziedzinie kompleksowego planowania ślubu. Ma to swoje zalety – przyjęcie może odbywać się w dwóch miejscach jednocześnie, a mianowicie w namiocie lub poza nim, ale i wady – gdy temperatura powietrza spadnie, w namiocie również może być chłodniej.

Najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych

Dekoracje sal weselnych pozostawmy profesjonalistom, którzy mają dobre rozeznanie na rynku mody ślubnej. Do najmodniejszych trendów można zaliczyć personalizację drobiazgów typu serwetki, drobne prezenciki dla gości ozdobione monogramem pary młodej, zdjęcia w ramkach z wizerunkami panny młodej i pana młodego oraz najbliższej rodziny, ustawione na honorowym miejscu, kolorowe obrusy, ściany ozdobione girlandami z malutkich żarówek, świece dodające ciepłego blasku, kompozycje kwiatowe ustawione w wysokich wazonach i wiele innych pomysłów.

Zabawy weselne – trendy 2019

Aby urozmaicić przyjęcie weselne, można dodać atrakcje w postaci zręcznego iluzjonisty, który swoimi magicznymi sztuczkami rozbawi i dorosłych i dzieci. Pokaz iluzjonisty można zakończyć fajerwerkami.
Inną rozrywką może być „sesja zdjęciowa” – chętnych do zabawy gości, w różnych przebraniach z epoki – rekwizyty takie jak stylowe kapelusze, długie rękawiczki balowe czy wachlarze znakomicie dopełnią elegancką kreację zaproszonych gości, a oprócz tego dodadzą mu wyrafinowanego smaku.

Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy goście lubią zabawy weselne, więc by wszyscy byli zadowoleni udział w rozrywkach dodatkowych powinien być dobrowolny, a profesjonalnie zorganizowany ślub i miłe przyjęcie weselne, na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *