Restauracja pod Baranem – tutaj zasmakujesz naturalne składki kuchni polskiej!

Restauracja pod Baranem – tutaj zasmakujesz naturalne składki kuchni polskiej!

Dla miłośników dobrej kuchni, Kraków bez wątpienia stanie się atrakcyjnym kierunkiem. W tym mieście można zapoznać się ze smakami z całej Europy. Między orientalnymi, europejskimi i gruzińskimi lokalami znajdziemy też takie, w których króluje tradycyjna kuchnia polska. Gdzie warto się wybrać?

Pod Baranem – lokal dla wymagających

Restauracja pod Baranem to jeden z tych lokali, który preferuje właśnie kuchnię polską. Tu można spróbować wybornych dań, składających się z naturalnych składników naszej kuchni. Piękny wygląd sali, malownicza okolica oraz bliskość Rynku i wawelskiego wzgórza – oto kolejne czynniki, dzięki którym ten lokal zajmuje bardzo ważne miejsce na kulinarnej mapie Krakowa.

Polskie smaki

O tym, jak ważne są tradycyjne smaki polskie, nie zapomina najlepsza restauracja w Krakowie. Co możemy znaleźć w jej menu? Flaczki wołowe, barania pieczeń, gęsty i sycący żurek – oto specjały dobrze znane miłośnikom polskiej kuchni. Nie brak tu również dań lokalnych, znanych doskonale mieszkańcom grodu Kraka. Maczanka, śledź po krakowsku – to kolejne specjały, których można skosztować w tym miejscu. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy zup, na których czeka cebulowa oraz barszcz z uszkami. Schaby, żeberka, dania z dziczyzny – wybór jest ogromny.

A co z jaroszami?

Większość dań kuchni polskiej bazuje na mięsie. Kotlety, pieczenie… A co z jaroszami? I dla nich w tradycyjnym menu znajdzie się coś ciekawego. W tej restauracji pokazano, że tradycyjnymi smakami polskimi mogą się cieszyć również wegetarianie. Naleśniki ze szpinakiem, gołąbki wegetariańskie oraz placki ziemniaczane, serwowane z gęstą śmietanką – taka oferta zachęca miłośników diety bezmięsnej do odwiedzenia tego właśnie lokalu.

W dobrych, krakowskich restauracjach, każdy z nas znajdzie dla siebie coś ciekawego. Szeroki asortyment, kuszące menu oraz dania, które kuszą swą tradycyjną formą – oto najważniejsze cechy, dzięki którym lokal Pod Baranem cieszy się tak wielkim uznaniem zarówno wśród mieszkańców Krakowa, jak i turystów odwiedzających to miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *