Bezzera Victoria – nowoczesny ekspres dla profesjonalistów

Wielu restauratorów, właścicieli kawiarni oraz hoteli przykłada ogromną uwagę do ekspresu. Dobra kawa to bowiem wizytówka dla takich miejsc, dlatego też ekspres do gastronomii powinien charakteryzować się wieloma aspektami. Jakimi? Zapraszamy poniżej.

Nowoczesny, profesjonalny, niezawodny

Ekspres Bezzera Victoria to model, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród osób, które stawiają na nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który spokojne posłuży im przez lata. Ten ekspres został bowiem stworzony przez doświadczoną markę, która zwraca uwagę na każdy szczegół zarówno w samym urządzeniu, jak i podczas parzenia kawy, co w konsekwencji ma wpływ na jej smak, zapach i właściwości.

Ekspresy Bezzera – czym się wyróżniają?

Osoby, które zdecydowały się na ten ekspres w swoich punktach gastronomicznych doceniają go przede wszystkim za takie cechy jak np.: wytrzymałą technologię multiboilerową, dzięki której można zaprogramować temperaturę oraz profil ciśnienia, co przydaje się do konkretnych kaw. Kolejnym, bardzo nowoczesnym jego punktem jest dotykowy wyświetlacz TFT – szybko i sprawnie można stworzyć swoją ulubioną kawę (zarówno z gotowych programów, jak i dopasować jej rodzaj do indywidualnych potrzeb klienta). Właściciele miejsc, w których to pracownicy serwują gościom bardzo dużą ilość zróżnicowanych kaw, niewątpliwie docenią także funkcję automatycznego regenerowania wody, która jest bardzo przydatna, by utrzymać jakość wody i właściwe. Ponadto, łatwa obsługa oraz szybkość robienia kawy zdecydowanie wpływają na jakość jego obsługi.

Modny design

Ekspresy Bezzera stawiają także na modny, nowoczesny design, który spokojnie sprawdzi się w każdym eleganckim i stylowym miejscu. Zadbano w nich bowiem o najlepsze jakości materiały oraz o precyzję wykonania, które przyczyniają się do tego, że służą one swoim użytkownikom nawet przez kilkanaście lat, niezawodnie serwując przepyszną, świeżą i ulubioną kawę. Ten model zdecydowanie jest wart uwagi, gdy chce się kupić ekspres profesjonalny i fachowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *