Pałac Domaniowski

Wesele 2018 – trendy i inspiracje

Organizując ślub i wesele chcemy, by wszystko udało się tak jak to sobie założyliśmy. Moda ślubna także się często zmienia. To co było modne w poprzednim sezonie, w tym już powoli odchodzi w zapomnienie. Możemy postawić na motyw romantyczny, vintage lub zawsze modną klasykę. To od nas będzie zależeć na jaki styl będziemy chcieli postawić i w jakim czujemy się dobrze.

Małe przyjęcia

Od kilku sezonów odchodzimy od organizowania dużych wesel dla całej rodziny. Dużym powodzeniem cieszą się małe przyjęcia w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Możemy zorganizować ślub w plenerze, który również zdobywa coraz większe grono fanów. Idealnie w taki ślub wpasuje się motyw romantyczny – zwiewna suknia, dużo kwiatów, wianek zamiast welonu.

Wesele w rozmachem

Część osób nadal woli zorganizować ślub z dużym rozmachem – dla całej rodziny. Wesele w pałacu będzie tutaj dobrym pomysłem, gdyż klasyczne śluby nigdy nie wyjdą z mody. Suknie w stylu księżniczki, koraliki, brokat i mieniące się błyskotki to będzie prawdziwy hit nadchodzącego sezonu, który idealnie wpasuje się w klimat pałacu.

Suknie ślubne

W wyborze sukni ślubnej kierujemy się własnymi przekonaniami i swoim charakterem. Suknie dobieramy tak, by pasowała do naszej sylwetki. Nadal w modzie będą klasyczne suknie w kształcie litery A, oraz zwiewne, proste i minimalistyczne sukienki. Do łask powrócą znowu suknie w stylu księżniczki – tiulowe, bogato zdobione, z gorsetem. Suknia powinna się wpasować także w styl wesela. Jeżeli planujemy ślub w pałacu to świetnie będzie wyglądać suknia „księżniczka”, z długim trenem oraz welonem. Natomiast jeśli planujemy ślub na świeżym powietrzu to suknia empire będzie dobrym rozwiązaniem.

Kolor na ślub

W nadchodzącym sezonie powoli będziemy odchodzić od pasteli. Zaczną dominować mocne akcenty. Kolorem roku 2018 będzie fiolet – symbol kreatywności, oryginalności i innowacji. Nadal modne będą akcenty srebra i złota, czerwieni i granatu. Taką nowością w tym sezonie będą dodatki w kolorze czarnym.