Opieka medyczna Polmed pod lupą. Zalety, dostępne opcje, ceny

O zdrowiu warto pomyśleć zawczasu, bo tylko taka postawa daje szansę na długie i spokojne życie. Warto wykupić prywatny abonament medyczny w Polmed, gdzie pakiety medyczne będą nie tylko w wersji minimalistycznej, ale i w kompleksowej.

Opieka medyczna Polmed – dlaczego warto się na nią zdecydować?

A choćby ze względu, że pracujący tam ludzie nie traktują pacjentów jak słupki statystyczne, tylko jak żywe istoty, do których trzeba podejść indywidualnie. Po drugie abonament medyczny w Polmedzie sprawia, że na wizytę lekarską i podstawowe badania nie czeka się tygodniami. Nie trzeba stać również w gigantycznych kolejkach do specjalisty. Można to zrobić za pośrednictwem telefonu lub strony internetowej placówki. Opieka medyczna Polmed przewiduje nie tylko pakiety medyczne indywidualne, ale i rodzinne. To spore ułatwienie i szansa na to, żeby rodzinne przypadłości i schorzenia zostały szybko zdiagnozowane i skutecznie zneutralizowane.

Dostępne opcje leczenia w Polmedzie

Mając wykupiony abonament medyczny w tym miejscu, nie potrzeba skierowania od innego lekarza na przykład internisty, co znacznie skraca procedury. W Polmedzie pomoc okulisty, laryngologa, kardiologa i stomatologa. Polmed przyjmuje w swoje szeregi kobiety ciężarne i pacjentów po drobnych zabiegach chirurgicznych. Im oprócz konsultacji specjalistycznej przysługuje pomoc pielęgniarki. Przydaje się ona choćby podczas zmian opatrunku. Poza tym można tutaj wykonać podstawowe badania morfologiczne, jak również te bardziej specjalistyczne typu rezonans, USG czy mammografię. W tej placówce wykonywane są również szczepienia profilaktyczne przeciwko tężcowi i grypie, co prawdę mówiąc jest mało spotykane w innych ośrodkach.

Ceny w Polmedzie

Pakiety medyczne i ich cena zależne są od rodzaju medycznego abonamentu i jego standardu. Najdroższe są pakiety rodzinne o adnotacji Super. Za nie trzeba zapłacić ponad 200 zł miesięcznie. W przypadku pakietu indywidualnego Super sytuacja jest analogiczna. Za niego również trzeba zapłacić najwięcej. Jednak jest pewna dobra wiadomość. Na niektóre badania można uzyskać spory rabat cenowy, co wydatnie obniża ich cenę i jest ukłonem w stronę wiernych placówce pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *