Wynajmowanie powierzchni biurowych w Krakowie

Wynajem odpowiedniego biura, które będzie wizytówką naszej firmy jest bardzo ważną decyzją. W dużych miastach znajduje się wiele kompleksów biurowych, które pełne są eleganckich wnętrz doskonale nadających się dla zagospodarowania na siedziby ważnych firm, biur czy zakładów usługowych. Kraków jest miastem, w którym najwięcej chyba w ostatnim czasie powstaje tego typu budynków.

Korzystna oferta wynajmu biuraNic przecież dziwnego, przecież Kraków jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Powiada się, że to warszawa jest stolicą wszystkich firm i siedzib ważnych instytucji. To tylko częściowa prawda. Obecnie naprawdę znaczące firmy posiadają dwie główne siedziby, na południu w Krakowie i na północ w Warszawie. Takie rozłożenie sił na dwie strony pozwala kontrolować działalność firmy w pełnym wymiarze i na terenie całego kraju. W Krakowie powstaje więc coraz więcej budynków, które posiadają biura Krowodrza Kraków do wynajęcia.

Pojawiają się one jak grzyby po deszczu w rozmaitej lokalizacji, zarówno w ścisłym centrum jak i na obrzeżach miasta. Wydawałoby się, że lokalizacja w centrum jest bardziej dogodna. To również sporna kwestia. Rzeczywiście biura i zakłady mieszczące się w centrum mogą liczyć na więcej klientów, którzy rekrutują się z tłumu, czyli są przypadkowymi przechodniami, którzy po zobaczeniu witryny bądź szyldu odwiedzają dane miejsce. Natomiast lokalizacja na obrzeżach, na przykład przy trasach wylotowych na krajową a4 do Katowic, czy trasy na Warszawę pozwala łatwiej dotrzeć inwestorom pochodzącym spoza Krakowa.

Tak lokalizacja biur i kompleksów biurowych na obrzeżach miasta jest skierowana raczej do firm mających specyficznych, jasno określonych klientów. Jeden z takich kompleksów z biurami do wynajęcia powstał ostatnio na ulicy Balickiej, która ma doskonałą lokalizację nie tylko w pobliżu ważnych tras krajowych, ale znajduje się jak sama nazwa wskazuje blisko lotniska Balice. Biura zlokalizowane na Balickiej na pewno odniosą duży sukces marketingowy. Pamiętajmy, że wybierając lokalizację i charakter biura, które będziemy wynajmować powinniśmy kierować się przede wszystkim rodzajem klientów, do których chcemy skierować naszą ofertę.