Wykorzystaj w pełni potencjał koszulek z nadrukiem

Reklama jest dźwignią handlu, jednakże ludzie w obecnych czasach są z każdej strony zalewany różnymi rodzajami reklam, więc ciężko przebić się w ich świadomości z czymś nowym. Dlatego też warto wykorzystywać inne, mniej standardowe sposoby na na rozreklamowanie swojej firmy – na przykład nadrukowanie logo na koszulkach.

Koszulka firmowa

Koszulki firmowe dają spore pole do popisu, gdyż możemy nadrukować na nich logo firmy, ale można też zaszaleć i przygotować coś przyciągającego wzrok. Koszulki z nadrukiem mogą być także gadżetami dla naszych klientów, na przykład podczas akcji marketingowych albo konkursów. Jest to niebanalny sposób na dotarcie z naszym logiem do świadomości klienta, a także budowanie więzi z obecnym kupującym. Stosunkowo niewielkim kosztem można sporo osiągnąć.

Tego typu koszulki robi się oczywiście na zamówienie, mnóstwo firm się tym zajmuje, jednakże warto przyjrzeć się każdej ofercie. Standardowy format nadruku na większości podkoszulek to A4, jednak można to zindywidualizować według potrzeb. Warto pamiętać, że koszt koszulki będzie rósł w zależności od wielkości nadruku, ilości kolorów składających się na niego, koloru samej koszulki, a także jej wykonania. Podkoszulek polo będzie droższy od bawełnianego, bawełniany z kolei będzie kosztował więcej, niż ten z domieszką poliestru. Zazwyczaj jednostkowa cena będzie też się różniła w zależności od wielkości danego zamówienia, gdyż czasami bardziej opłaca się wyprodukowanie 1000 sztuk, niż tylko kilkudziesięciu podkoszulek.

W dzisiejszych czasach dość ciężko przebić się do świadomości klienta z nowym produktem bądź usługa, a także utrzymać lojalność starego klienta. Korzystajmy więc z każdej, nawet najmniejszej możliwości by na niego wpływać. Ważną kwestią w marketingu jest zaznajamianie klienta z logiem bądź marką, dzięki czemu w przypadku dokonywania wyboru będzie on się kierował tym czy coś zna czy nie. Im lepiej będzie kojarzył dane logo, tym większe prawdopodobieństwo, że wybierze akurat produkt nim sygnowany.

https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/koszulki-z-nadrukiem/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + fourteen =