Wybór najwyższej jakości karmy dla psa

W obecnych czasach mamy dużą świadomość na temat żywienia naszych czworonogów. Na pierwszym miejscu powinny znaleźć się potrzeby naszego psa, ponieważ każdy zwierzak ma inne wymagania.

Czym charakteryzuje się najlepsza karma dla naszego psa?

Na rynku jest duży wybór karmy dla naszego psa. Jednak nie każda karma jest taka sama. Dobra karma dla psa cechuje się dużą zawartością mięsa.
Jedną z przodujących na rynku marek, która gwarantuje wysoką zawartość mięsa w składzie oraz najwyższą jakość i pewne pochodzenie składników jest karma ACANA. Jest to flagowa marka Champion Petfoods, z długim stażem na rynku. Receptura karmy opiera się na 25 – letnim doświadczeniu firmy oraz na świeżych i regionalnych składnikach.

Karma ACANA pochodzi z regionu Alberta, stąd w nazwie pierwsza litera „A”, natomiast „CANA” symbolizuje kraj pochodzenia, którym jest Kanada.

Różne warianty karmy dla psa

W sklepach mamy do wyboru wiele wariantów karm. Ważne jest, aby kupować produkty z zaufanego źródła, np.: sklep Tukan24.
Wybór karmy dla psa nie jest łatwy. Jaka będzie odpowiednia i czym się kierować?

  1. ACANA REGIONALS WILD PRAIRE DOG – to karma wysokomięsna z indykiem, kurczakiem i jajkami. Karma zawiera 70% składników mięsnych oraz ograniczoną ilość węglowodanów. W składzie znajduje się mięso z kurczaka i indyka z wolnego wybiegu, całe jaja oraz dodatek ryb z połowów w naturalnym środowisku.
  2. ACANA PACIFICA DOG – to karma składająca się wyłącznie z mięsa ryb. Poławiane w naturalnym środowisku śledź, sardynki, flądra, morszczuk i karmazyn. Całkowicie wolny od koncentratów białkowych skład pozwala spełnić wymagania dla najbardziej wrażliwych psich żołądków.
  3. ACANA REGIONALS GRASSLANDS DOG – to karma zawierająca 70% mięsa, ograniczoną ilość węglowodanów. W składzie znalazła się jagnięcina, kaczka oraz ryba. Dobra propozycja dla psów o niskiej tolerancji na kurczaka.
  4. ACANA HERITAGE SENIOR DOG – to karma specjalnie przeznaczona dla starszych psów. Zawiera mięso kurczaka z wolnego wybiegu, jaja, ryby oraz dodatek warzyw.
  5. ACANA HERITAGE LIGHT & FIT – to propozycja dla psów z nadwagą i otyłością. Zawiera kurczaka, jaja, mięso stroni oraz warzywa i owoce. Podawana psu zapewni odpowiednie zdrowie i utrzymanie masy mięśniowej.

Wszystkie wymienione pozycje można zakupić w sklepie Tukan24. Praktyczna wiedza na temat żywienia psa pozwoli zapewnić mu długie życie i zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

four × one =