Wszystko o pościeli hotelowej – Jak wybrać najlepszą?

Przygotowując się do otwarcia własnego hotelu lub pensjonatu, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie – co da gościom największy komfort? To oczywiste, że mają we wynajętym pokoju poczuć lepiej niż we własnym domu. Tylko to, jest gwarancją ich powrotu, a co za tym idzie sukcesu interesu. Najważniejsza jest pościel, ale jak ją wybrać?

Postaw na jakość pościeli hotelowej!

Dobra pościel hotelowa musi mieć wysoką jakość. Będzie ona wielokrotnie prana i odprasowywana, musi więc dobrze znosić te zabiegi. Jeżeli tak nie będzie, to szybko się zniszczy i będzie nadawać się tylko do wyrzucenia. Z tego powodu, nie można oszczędzać na jej zakupie – bo byłaby to oszczędność pozorna. Pieniądze trzeba by szybko wydać na następny komplet. Pościel do hoteli, często produkowana jest z czystej bawełny o wysokiej gramaturze. Naturalne materiały rzadko są alergenami, co również zostanie docenione przez gości.

Szlachetne materiały

Warto postawić na tkaniny, o które łatwo zadbać. Pościel z bawełny nie uczula, ale wymaga odprasowywania. Z tego względu warto rozważyć zakup pościeli wykonanej z adamaszku. To szczególna tkanina żakardowa z matowym wzorem na błyszczącym tle. Wygląda bardzo ekskluzywnie, jest miła w dotyku i co najważniejsze… nie wymaga długotrwałego prasowania.

Pościel hotelowa musi być biała

To nie przypadek że pościel hotelowa jest biała. Na tej barwie widać wszystkie ewentualne plamy i zanieczyszczenia. Stawianie na biel, ma udowadniać gościom, że hotel zadbał o nieskazitelną czystość pościeli. W tej sprawie nie można pozwolić sobie na żadne uchybienia. Nikt nie lubi kłaść się w niedopranej hotelowej pościeli, bo to po prostu obrzydliwe. O białe tkaniny można dbać używając specjalnych wybielaczy, bez obaw o zniszczenie wzorów. Nie blakną, nie tracą kolorów – bo ich nie mają. Białą pościel do hoteli wystarczy utrzymywać w czystości i dbać o zachowanie bieli.

Biel pasuje do wszystkich wnętrz, niezależnie od stylu ich urządzenia. Dzięki temu, dopełni wystrój każdego pokoju.

Dodatkowo, biel ma kojarzyć się z domem i sprawić, że gość poczuje się przytulnie.

AWA KRAKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × five =