Ustroń wita

Ludzie, przyjeżdżając na wakacje do dowolnego turystycznego miasteczka, mają zazwyczaj te same wymagania. Niezależnie od tego, kim są, co robią, co lubią, chcą przede wszystkim- dobrze się wyspać, dobrze zjeść, dobrze wypić, dużo zwiedzić, mało wydać. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że taki zestaw pragnień jest absolutnie niemożliwy do zrealizowania. Prawda jest jednak często zupełnie inna.

Ludzie potrafią doskonale kombinować. Aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, rezerwują jak najtańsze pokoje w Ustroniu i tym samym wychodzą na tym korzystniej niż gdyby zdecydowali się na nocleg w luksusowym hotelu. Hotele Ustroń są bowiem naprawdę eleganckie, pełne klasy, przypominające pałace wyższych sfer, ale w rzeczywistości tak nie jest. Okazuje się to pozorem i iluzją, bez której jak najbardziej można żyć.

Dużym problemem, oprócz jak najbardziej okazyjnych warunków mieszkaniowych, są restauracje Ustroń. Nie dosyć, że są pyszne, to jeszcze ich menu jest wyjątkowo obfite i urozmaicone prawdziwymi górskimi przysmakami. Nie sposób się im oprzeć. Co więcej, gdy już raz się tam wstąpi, gwarantowana jest następna wizyta. Bardzo ciężko odmówić namowom własnego żołądka. Wielkim atutem restauracji Ustroń jest cena, która, o dziwo, nie jest absolutnie zbyt wysoka.