Sylwester w domu?

Z grudniowego sondażu przeprowadzonego przez CEBOS wynika, że większość Polaków, bo aż 59% spędzi sylwestra w domu z rodziną, 16% przywita Nowy Rok na imprezie domowej w towarzystwie przyjaciół, natomiast tylko 7% planuje wyjście na bal. Nieliczni zdecydowali się na wyjazd poza miejsce zamieszkania, większość z nas w połowie grudnia nie miało jeszcze sprecyzowanych planów. To, gdzie spędzimy noc sylwestrową w dużej mierze zależy od zasobności naszego portfela oraz upodobań. Są tacy, dla których, to najważniejszy dzień w roku, inni deklarują, że bardzo rzadko świętują nadejście nowego roku.

Gdzie zorganizować imprezę?

Impreza sylwestrowa organizowana w domu wcale nie musi być nudna – wystarczy poprosić gości, aby przyszli przebrani. Dzięki temu domówka nie tylko zyska niepowtarzalny klimat, ale goście będą mieli okazję zaangażować się w przygotowanie przedsięwzięcia. Organizację imprezy najlepiej rozpocząć od zaproszeń. Upewnijmy się, że wszyscy pojawią się w komplecie – warto określić swoje preferencje związane z osobami towarzyszącymi, dzięki temu będziemy mieć kontrolę nad ilością zaproszonych osób. Imprezy tematyczne w ostatnim czasie zyskały na popularności, to dobra alternatywa dla nudnych domówek. W tym wypadku podstawą jest motyw przewodni – przy doborze stroju możemy kierować się słynnymi postaciami z filmów, seriali, bajek, ulubionym kolorem lub superbohaterem.

Oprócz odpowiedniego klimatu i dekoracji najważniejszym elementem, który zagwarantuje dobrą zabawę jest oczywiście dobre jedzenie. Goście nie mogą być głodni, na imprezie nie powinno zabraknąć przekąsek oraz przynajmniej jednego ciepłego posiłku. Jeżeli zostało nam trochę potraw i przekąsek ze świąt warto je wykorzystać. Organizowanie imprezy w domu ma to do siebie, że część obowiązków możemy zrzucić na gości, jeżeli każda zaproszona osoba przyniesie ze sobą ulubioną potrawę stracimy mniej czasu na gotowanie. Odpowiedni strój, to nie wszystko, pamiętajmy również o stworzeniu odpowiedniej atmosfery poprzez dekoracje i muzykę. Wbrew pozorom nie liczy się miejsce, w którym spędzimy sylwestra, ale ludzie, z którymi przywitamy nowy rok.

Na każdą imprezę niezależnie od okazji należy być odpowiednio przygotowanym. Pomóc nam w tym mogą różnego rodzaju akcesoria imprezowe np. okulary imprezowe, które pasują na każdą imprezę. Takie i inne artykuły można znaleźć na stronie http://www.superparty4you.pl/