Sposób na rodzinną Wielkanoc

Każde święta są rewelacyjną okazją do spotkania się z rodziną, z którą na co dzień nie mamy okazji przebywać z różnych powodów. Jeżeli mieszkają daleko, wspólne biesiadowanie przy wielkanocnym śniadaniu pozwoli na chwilę radości i jedności. Jednakże nie zawsze mamy warunki, aby przyjąć całą rodzinę pod swój dach. Jak wtedy rozwiązać taki  problem?

Spotkania z rodziną są bardzo miłym procesem. Po wielu miesiącach rozłąki, można zasiąść przy jednym stole i rozpocząć opowiadania i rozmowy do późnych godzin nocnych. Jednak problem, jak już to zostało wspomniane, może się pojawić w momencie posiadania dużej, wielopokoleniowej rodziny. Nie dość, że kłopotliwe będzie zapewnienie miejsc noclegowych, to i czasami stół może okazać się po prostu za krótki. Jak rozwiązać tę zagwozdkę?

Z rozwiązaniem może przyjść hotel! Jak to działa? Jak w każdej innej sytuacji – wiele takich miejsc oferuje specjalne pakiety rodzinne na Święta Wielkanocne – wystarczy tylko zadzwonić, poprosić o konkretne liczby i menu dla śniadania. Niezależnie od tego czy nasza rodzina liczy sobie 10 czy 30 osób – dla każdej „grupy” zostanie przygotowana personalizowana oferta, zarówno noclegowa jak i ta związana z posiłkami. Dlaczego warto „zaryzykować” i wybrać tego typu ofertę? Przede wszystkim z powodu wygody. Jeżeli chcemy zorganizować Święta Wielkanocne, wiąże się to z wieloma obowiązkami i przede wszystkim pracą. Trzeba posprzątać dokładnie dom, przygotować pokoje (o ile je posiadamy) dla przybywających gości na noc, a także wykonać popisowe śniadanie i kolejne posiłki, bo przecież na jednym sprawa się nie zamknie. Ponadto, takie święta wiążą się z dużymi kosztami – zwykle po jednej stronie, samego organizatora, bo przecież nie wypada prosić o dołożenie się do budżetu rodzinę, którą się zaprasza.

Natomiast wybierając wersję z hotelem, każdy czuje się w obowiązku opłacenia własnego pobytu. Tym samym każdy jest zadowolony i traktowany równo!Dlatego jeżeli męczą Cię przygotowania, gotowanie oraz rosnące koszty z każdym rokiem, bo produkty spożywcze drożeją, należy jeszcze dokupić prezenty dla najmłodszych członków rodziny, nie zwlekaj i zaproponuj inne rozwiązanie. Być może spędzanie świąt w hotelu stanie się nowym sposobem na rodzinne biesiadowanie? Jeżeli możesz, zaproponuj taką opcję – kto wie? Być może najbliższe święta spędzicie w ciekawym miejscu!

Nie masz pomysłu na święta? Zorganizuj Wielkanoc w Pałacu Domaniowskim!

wielkanoc w hotelu