Oklejanie samochodów

Spektakularny efekt reklamy na samochodzie

Bardzo często spotykamy samochody oklejone wydrukiem reklamowym. Niektórzy dealerzy nawet sprzedają, bezpośrednio z salonów, samochody o wyglądzie innym niż wszystkie.

Drukowanie folii odbywa się w drukarniach cyfrowych, drukarnie także wykonują usługę oklejanie pojazdów.

PRAWIE JAK DZIEŁO SZTUKI

Oklejanie aut to forma reklamy, znana już od jakiegoś czasu, dzięki ciekawym projektom i coraz to nowszym metodom oklejania, można na aucie stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Oklejanie samochodów to dzisiaj propozycja wielu już drukarni cyfrowych.

Główne zalety tej czynności to:

  • stała ochrona lakieru auta, aż do momentu zdjęcia reklamy,
  • nadanie pojazdowi jedynego i niesamowitego wyglądu,
  • oklejony samochód nigdy nie traci kolorów a reklama jest zawsze żywa, odporna na UV i nie blaknie.

Oklejony folią samochód jest pojazdem jedynym w swoim stylu. Drukarnie proponują ofertę zarówno na pojedyncze samochody, jak i na całe floty pojazdów wielkich firm.

REKLAMA OBECNA NA ULICACH

Pojazdy prywatne, firmowe, osobowe czy dostawcze po ulicach jeżdżą każdego dnia. Oklejone pojazdy zwracają na siebie uwagę, poprzez naklejanie kilku warstw folii, oryginalny kolor samochodu jest nie widoczny. Widoczna jest natomiast grafika reklamowa i cala treść wraz z ewentualnymi danymi kontaktowymi.

Reklama jest trwała, zawsze doskonale widoczna a przy samochodach dostawczych jest zasada, że co pięć lat zmienia się folię na samochodach firmowych.

TECHNIKA WYDRUKU

Folie reklamowe na samochody to druki wielkoformatowe na różnego rodzaju foliach. Folie są trwałe, odporne na UV i na warunki atmosferyczne. Kolory łatwo nie blakną a całe grafiki mogą być wykonane na foliach matowych lub błyszczących. Druki reklamowe wykonuje się różnymi technikami, tak więc mogą być druki solwentowe, wykonane cięciami ploterowymi lub mieszanymi.

Samochody okleja się płachtami wielkich rozmiarów, można je potem myć i utrzymywać w czystości, tak jakby były nieoklejone. Folie, którymi okleja się samochody posiadają odpowiednie gwarancje.

Copyshop.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

six − 2 =