Ślub jesienią lub zimą – gdzie go zorganizować?

Sezon typowo weselny już się kończy. Jednakże zbliża się piękna złota jesień a także zima, w których to nie brakuje niecodziennych pejzaży. W tych jakże chłodniejszych porach roku coraz więcej osób decyduje się na ślub – wszyscy goście są wtedy zazwyczaj obecni, gdyż sezon urlopowy mają za sobą. Ponadto jest chłodniej, wobec czego wszyscy się bawią, a nie uciekają na zewnątrz, jak przypada to wiosną i latem. Pozostaje zatem rozejrzenie się za właściwą lokalizacją, która będzie odpowiednia do tego, aby to właśnie tam odbyło się nasze wesele.

Ślub w wyjątkowym miejscu

Każdy z nas chce, aby ślub odbył się w takim miejscu, które czymś urzeka, a ponadto spodoba się wszystkim zaproszonym. Do wyboru mamy więc:

  • restaurację – na określoną liczbę gości, urządzoną w konkretnej stylistyce; jest przystosowana zazwyczaj na mniejszą liczbę gości i nieraz nie posiada dużo miejsca do tańczenia;
  • salę weselną – można wybrać ją na dużą liczbę gości; wszystko odbywa się zazwyczaj w jednej sali i jest dużo miejsca do tańczenia; zazwyczaj ma bardzo popularny wystrój;
  • pałac – posiada salę restauracyjną jak też salę do tańczenia; ślub w pałacu jest wariantem, gdzie można połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż zarazem można zwiedzić całą zabudowę z epoki minionej; posiada także piękny ogród, w którym może odbyć się niesamowity plener ślubny.

Mając do dyspozycji powyższe kategorie, warto przemyśleć to, gdzie ostatecznie urządzimy swój ślub i wesele. Wyborów jest cały ogrom, toteż im wcześniej się rozejrzymy, tym szybciej będzie można zarezerwować konkretny termin. Ślub jesienią, a nawet zimą może być niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla pary młodej, ale także i wszystkich gości.

Ślub jesienią lub zimą – pięknie i ponadczasowo

Każde miejsce posiada swój określony klimat. Możemy zatem śmiało wynaleźć ulubioną restaurację czy też salę weselną. Warto jednak zwrócić uwagę na Pałac Domaniowski, który zachwyca swoją architekturą, a także wyborowym menu. Wcześniej można umówić się na spotkanie i sprawdzić jak wyglądają poszczególne sale oraz jakie atrakcje mogą czekać na gości. Mając zrobiony rekonesans łatwiej będzie można podjąć decyzję o ostatecznym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

six − one =