Rollupy

Rollupy – lepsza wersja reklamowanych treści

Skuteczny i efektywny marketing to dla większości firm bardzo istotna część działalności. W poszukiwaniu nowych form ważne jest nowoczesne eksponowanie swoich ofert, danych firmowych i ogólnie wszystkich treści, które powinny dotrzeć do potencjalnego odbiorcy. Rollupy są coraz częściej wybierane jako dobra alternatywa dla tradycyjnych ulotek, plakatów czy innych form papierowych.

Czym jest roll up?

Są to niezwykle efektowne, uniwersalne i łatwe do obsługi stojaki reklamowe, które są świetną formą reklamy różnych treści. Rollupy są zbudowane ze specjalnej kasety, w której zamontowany jest system rolujący specjalną tkaninę zawierającą reklamową treść i logo firmy. Aluminiowy stelaż, mechanizm napinający, listwa zaciskowa oraz wysięgnik są integralnymi częściami, z których roll up się składa. Jako powierzchnia służąca do nadruku wykorzystuje się specjalnie opracowane tkaniny. Materiał o nazwie frontlit jest tańszy, a przy tym dobrze spełnia swoje zadanie. Z kolei, koszt tkaniny zwanej block out jest wyższy, jednak tym samym otrzymujemy lepszą jakość. Block out cechuje większa wytrzymałość na częste zwijanie i rozwijanie, która nie traci przy tym swoich walorów estetycznych. Roll up jest lekki, estetycznie wykonany oraz odporny na wpływ czynników atmosferycznych. Dodatkowo, w szybki sposób można poradzić sobie także z montażem i demontażem stojaka reklamowego.

Jak rollupy wpływają na efektywność reklamy?

Te innowacyjne i bardzo estetyczne stojaki przyciągają wzrok i sprawiają, że potencjalni odbiorcy treści reklamowych z pewnością je zapamiętają. Rollupy świetnie sprawdzają się w swojej roli na różnego rodzaju prezentacjach podczas szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, targach i zlotach branżowych.

Zastosowanie rollupów znacznie zwiększa rozpoznawalność firmy i sprawia, że klienci szybko przyswoją nazwę firmy, dane teleadresowe oraz wszelkie inne treści, które stanowią przekaz reklamowy. Stojaki reklamowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie reklamodawcy zależy na szybkim i trwałym efekcie.

https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 18 =