Promiennik podczerwieni dla nas

Ogromnym plusem technologii wykorzystywanej w Promiennikach podczerwieni jest fakt że promiennik podczerwieni nie ocieplają powietrza na które są skierowane, lecz przez powietrze przechodzą i ocieplają powierzchnie osób lub przedmiotów które znajdują się w ich polu grzania. Promiennik podczerwieni można wykorzystywać równie dobrze do ogrzewania przestrzeni na dworze, ale tak samo można używać promiennik podczerwieni wewnątrz pomieszczenia, czyli w każdym pomieszczeniu gdzie potrzeba dogrzania.

Promiennik podczerwieni oferują absolutną skuteczność wśród urządzeń emitujących fale ciepła, zarówno nisko jak i długo falowych. Są idealnym sposobem na ciepło dla puntów gastronomicznych takich jak bary które posiadają ogródki i inne miejsca na dworze. Zaawansowana technologia potocznie nazywana promiennik podczerwieni umożliwia na ogrzewanie wszystkiego co sobie można chcieć. Promiennik podczerwieni służą w każdej sytuacji, od ogrzewania przestrzeni pracowniczej w fabryce, i nawet do podgrzewania papieża na placu św Piotra w katolickim mieście Watykan. Promiennik podczerwieni rozprzestrzeniają ocieplające , przyjemne ciepło na odległość kilkunastu metrów.

Poprzez rzeczywistość ciągle rozwijanej techniki, Promiennik podczerwieni mogą ogrzewać przestrzenie do nawet dwanaście metrów kwadratowych za pomocą pojedynczej lampy. Promiennik podczerwieni pozwalają takie miejsca podgrzać.