Ogrodzenie między małżonkami

Jak to się dzieje, że gdzie jest więcej ludzi i bardziej popularne miasto, tam więcej pojawia się rozwodów? Doprawdy ciężko to zrozumieć. Oczywiście pomijając fakt, ze nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny…to po prostu nie istnieje. Jednakże zapominając o tym jednym aspekcie można zauważyć naprawdę ciekawe zachowania ludzi/Partnerzy się odgradzają kiedy małżeństwo chce się rozwieść, powstaje między nimi jakaś bariera, jakby ogrodzenie ktoś wybudował.

Często dochodzi też do szybkiego podziału majątku. W ekstremalnych przypadkach bywa, że dom zostaje podzielony na pół. Jest to zachowanie doprawdy karygodne i absurdalne. Jak można zniżyć się do takiego poziomu?!Do czego zdolni są ludzie w trakcie rozwodu pomysłowość ludzka w tym temacie kompletnie nie zna granic. Publiczne obelgi, usuwanie ze znajomych na naszej klasie i naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć co jeszcze. Chciało by się takich ludzi trzasnąć raz a porządnie i zmusić w ten sposób do zastanowienia się nad sobą.

Znam osobiście przypadek, kiedy w Krakowie ogrodzenie powstało ponieważ pewne małżeństwo nie potrafiło się kompletnie porozumieć. Nie wiem jakim cudem i po co ludzie w ogóle biorą ślub, skoro nie potrafią się dogadać i dojść do kompromisu…a kompromis to podstawowa zasada małżeństwa…a nie od razu myśli o rozwodzie