Kolekcje odzieży

Według najnowszych trendów mody prawie wszystkie kolekcje odzieży są w stanie ubrać każdego w przysłowiowym kontekście „od stóp do głów”. Bez znaczenia do jakiego stylu się odwołuje, czy to do sportowego, czy też nieco bardziej elegantszego.

W obecnie panujących kolekcjach odzieży panują spodnie, koszule i kurtki, które prezentowane są w przeróżnych odcieniach granatu, ciemnej zieleni i żółci, która jest zestawiona z dodatkami szarego, pomarańczu i zieleni. W przypadku występowania ostrych kontrastów kolorów, nadaje się takiej linii kolekcji odzieży niepowtarzalnego i dynamicznego wyglądu. Najbardziej znane i popularne światowe marki na swoich kolekcjach mody całość uzupełniają emblematami, odznakami oraz jakimiś innymi charakterystycznymi akcentami dla danego stylu mody.

Kolekcje odzieży dla współczesnych osób zazwyczaj łączą w sobie klasyczne nurty z nowoczesnymi kolekcjami typowo sportowymi, ale nie tylko. Występują także kolekcje na specjalne okazje, wyjścia do teatru czy wydarzenia w interesach.