Jak ubierać się podczas ciąży?

Ciąża to piękny czas dla każdej kobiety, jednak niesie ze sobą wiele lęków. Podstawowe obawy dotyczą tego, czy dziecko przyjdzie na świat zdrowe, czy w czasie ciąży przestrzega się wszystkich zaleceń lekarza.

Jednak przyszłe mamy borykają się także z tak prozaicznymi sprawami jak ubiór. Martwią się, że nie znajdą niczego w swoim rozmiarze albo, że będą źle wyglądać. Warto jednak się przełamać i przejść się po sklepach, bo w dzisiejszych czasach ubrania ciążowe są nie tylko funkcjonalne, ale i też bardzo kobiece.

Hitem ostatnich dni są swetry wiązane w pasie. Nie tylko stanowią dobre zabezpieczenie przed zimnem, ale także podkreślają kobiece kształty. Zestawione z leginsami tworzą ciekawe połączenie wręcz idealne dla przyszłej mamy. Warto zauważyć, że dzięki kopertowemu krojowi, sweter będzie się dopasowywał do powiększającego się brzuszka i będzie pasował także po ciąży.

Ubrania ciążowe występują w dużej ilości fasonów i krojów. Ich kupienie przestaje być problemem, trzeba tylko wyjść z domu i się dobrze rozejrzeć.