Farby lateksowe

Dziś coraz częściej powracamy do natury, która staje się dla nas drogowskazem wyznaczającym kierunek poszukiwać inspiracji. Twórcy trendów podkreślają, że sposób, w jaki z niej korzystamy, powinien odzwierciedlać nasz ukłon w stronę Ziemi. Uważna jej obserwacja przyczynia się do stworzenia optymalnej dla człowieka przestrzeni, idealnej kompozycji kolorów i form.

Natura staje się dzisiaj pomostem między wnętrzem a otoczeniem domu, zacierając granice między nimi. Tendencja ta jest silnie akcentowana przez wielu projektantów i pokazywana na wiodących imprezach targowych w Europie. Nowa kolekcja kolorowych farb Śnieżka Barwy Natury idealnie się w nie wpisuje.

Wszystkie prezentowane kolory, wchodząc do kolekcji Śnieżka Barwy Natury doskonale uzupełniają funkcjonującą gamę kolorystyczną i współgrają ze światowymi trendami prezentowanymi m.in. przez Maison & Objet w Paryżu, czy Heimtexil we Frankfurcie. Wśród tych głównych tendencji odnajdziemy nasz „Powiew wiosny” – kolor roku 2010.

Śnieżka Barwy Natury to nowoczesna kolekcja farb uwzględniająca potrzeby klientów, zarówno te estetyczne, jak i te związane z pozytywnym oddziaływaniem. Jej atutem jest możliwość łatwego łączenie kolorów między sobą przy zachowaniu pewności, że wybieramy te najbardziej modne. Całość jest znakomitą propozycją do indywidualnej aranżacji własnej przestrzeni.