Farby lateksowe

Dziś coraz częściej powracamy do natury, która staje się dla nas drogowskazem wyznaczającym kierunek poszukiwać inspiracji. Twórcy trendów podkreślają, że sposób, w jaki z niej korzystamy, powinien odzwierciedlać nasz ukłon w stronę Ziemi. Uważna jej obserwacja przyczynia się do stworzenia optymalnej dla człowieka przestrzeni, idealnej kompozycji kolorów i form.

Natura staje się dzisiaj pomostem między wnętrzem a otoczeniem domu, zacierając granice między nimi. Tendencja ta jest silnie akcentowana przez wielu projektantów i pokazywana na wiodących imprezach targowych w Europie. Nowa kolekcja kolorowych farb Śnieżka Barwy Natury idealnie się w nie wpisuje.

Wszystkie prezentowane kolory, wchodząc do kolekcji Śnieżka Barwy Natury doskonale uzupełniają funkcjonującą gamę kolorystyczną i współgrają ze światowymi trendami prezentowanymi m.in. przez Maison & Objet w Paryżu, czy Heimtexil we Frankfurcie. Wśród tych głównych tendencji odnajdziemy nasz „Powiew wiosny” – kolor roku 2010.

Śnieżka Barwy Natury to nowoczesna kolekcja farb uwzględniająca potrzeby klientów, zarówno te estetyczne, jak i te związane z pozytywnym oddziaływaniem. Jej atutem jest możliwość łatwego łączenie kolorów między sobą przy zachowaniu pewności, że wybieramy te najbardziej modne. Całość jest znakomitą propozycją do indywidualnej aranżacji własnej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 10 =