krakfloor.pl – posadzki najwyższej jakości

Posadzki epoksydowe są wykorzystywane do pokrywania nawierzchni w zakładach przemysłowych. Cechuje je niezwykła trwałość oraz szereg właściwości, które sprawiają, że są tak powszechnie wykorzystywane w tego typu miejscach. Nasza firma jest spółką rodzinną z dużym doświadczeniem i referencjami zdobytymi od wielu klientów, którzy byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu potrafimy połączyć długoletnie doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowinkami w dziedzinie posadzek epoksydowych. Warto wspomnieć dokładniej, czym się zajmuje nasza firma. Posadzki epoksydowe, czy inaczej przemysłowe, są wykorzystywane do pokrywania nawierzchni w miejscach, gdzie potrzeba jest duża wytrzymałość na ciężar, nieprzepuszczalność substancji oraz możliwość zachowania higieny otoczenia. Dlatego też tego typu posadzki wykorzystuje się w piekarniach, hipermarketach, magazynach, zakładach przemysłowych, zakładach z branży spożywczej. Ze względu na dużą wytrzymałość na ciężar i częste użytkowanie, posadzki epoksydowe są również wykorzystywane w szkołach, szpitalach i innych miejscach.

Główną ich zaletą jest duża wytrzymałość mechaniczna i chemiczna, dzięki czemu ciężary i wylane ciecze nie uszkodzą posadzek. Co więcej, posadzki są wodoszczelne oraz gazoszczelne, dlatego stosuje się je w miejscach, gdzie istnieje zagrożenie wydostania się niebezpiecznych substancji, na przykład w zakładach produkujących leki czy środki chemiczne. Co więcej, posadzki epoksydowe są antypoślizgowe i nie pylą, co umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa pracowników oraz pomaga łatwo utrzymać czystość.

Utrwalenie powierzchni posadzek specjalnymi żywicami epoksydowymi zwiększa ich wytrzymałość, a możliwość wyboru koloru sprzyja poprawieniu wyglądu estetycznego nawierzchni. Posadzki epoksydowe są również gładkie i antystatyczne, co znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie znajduje się dużo urządzeń elektronicznych. Nasza firma zajmuje się kładzeniem i montażem różnego rodzaju posadzek, dostosowanych do miejsca, w którym nawierzchnie mają one pokrywać.

Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą klikając tu.