Dobra góra, Czarna Gora!

Trzeba przyznać, że tegoroczna zima nas rozpieszcza – śniegu w polskich górach na pewno nie brakuje i z pewnością szybko nie zabraknie. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Wybierając się zatem na narty lub na snowboard pozostaje nam jedynie wybór odpowiedniego miejsca, gdzie warunki na stoku będą najwyższej klasy – tym miejsce bez dwóch zdań może być Czarna Gora… Czarna góra to piękne widoki i moc atrakcji!Malowniczo położona Czarna Gora zapewnia atrakcje dla wszystkich pasjonatów sportów zimowych, od tych najmłodszych, po tych najstarszych.

Wszystkie stoki położone w Czarnej Górze i okolicy są znakomicie przygotowane do jazdy i co ważne – stale się nad nimi pracuje, dlatego też niewiele jest miejsc w Polsce, które mają tak znakomite warunki jak Czarna Gora.

Oczywiście nie da się spędzić całego urlopu na stoku – gdzieś trzeba przecież nocować i jeść a i pozwiedzać też w sumie – spokojnie – Czarna Gora posiada wszystkie zalety ośrodka turystycznego, z rozbudowaną bazą noclegową, wyśmienitym regionalnym jedzeniem oraz oczywiście wieloma wartymi uwagi atrakcjami turystycznymi. Nic tylko pozazdrościć. Właśnie dzięki tym wszystkim rzeczom Czarna Gora spokojnie może liczyć na bardzo udany sezon turystyczny w tym roku.