Bramy roletowe

Jeżeli jesteś właścicielem garażu lub magazynu i zastanawiasz się, jak najlepiej zabezpieczyć to pomieszczenie, może rozwiązaniem dla ciebie są rolety?

Niech nie zmyli cię nazwa. Owszem, rolety wewnętrzne dobrze sprawdzają się jako ozdoba i zasłona okna. Zewnętrzne rolety Kraków okienne spełniają funkcję antywłamaniową, chronią przed słońcem i zimnem. Jednak na rynku bram garażowych i przemysłowych znajdziesz także bramy roletowe.

W każdym większym mieście (Kraków, Rzeszów), ale i w mniejszych ośrodkach znajdziesz firmę, która zajmuje się sprzedażą i montażem takich bram. Bramy te są łatwe w obsłudze, mogą być rolowane ręcznie lub automatycznie, przy pomocy podnośnika wyposażonego w silniczek. Takie bramy-rolety są lekkie i jednocześnie bardzo trwałe, gdyż wykonane są z aluminium. Oczywiście, wyposażone są w zamek. Są wykonywane na zamówienie, więc nie jest problemem dopasowanie wymiarów bramy. Do wyboru są bramy pełne lub ażurowe. Dostępne są różne wersje kolorystyczne.

Rolety są łatwe w montażu i utrzymaniu, można je zdemontować i użyć ponownie w innym miejscu lub używane odsprzedać.

Bramy roletowe oferowane na polskim rynku są produkowane przez jedną, niemiecką firmę, która jest uznaną, światową marką. Obojętne więc, gdzie kupujemy bramę roletową, czy w Krakowie, czy w Szczecinie, mamy pewność, że zawsze i wszędzie będzie tej samej, dobrej jakości.

Razem z roletami warto zastanowić się nad wymianą podłogi. Do tego najlepiej nadawać będą się żywiczne posadzki. Tego typu podłoże jest bardzo trwałe. Wymiana podług na posadzki epoksydowe wpływa korzystnie na wszystkich mieszkańców domu. Sprzątanie ich jest bardzo proste, gdyż podłoga stanowi jedną powierzchnię, bez wcięć oraz przerw. Przez to zarazki i bród nie zostają pomiędzy szczelinami.